Výsledky soutěže

Vítězem studentské evaluační soutěže se stal tým z Univerzity Palackého v Olomouci!

Evaluační návrh zhotovený týmem studentek pod jménem Simple Solution z Katedry rozvojových studií Přířodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci byl porotou vybrán jako nejlepší z návrhů vytvořených studentskými týmy, které se účastnily pilotního kola Studentské soutěže v evaluaci pod záštitou ČES. V týmu soutěžily Paulina Števíková, Ludmila Pátá a Barbora Knížková. Na druhém a třetím místě se umístily týmy VJEM2 a Čiperové, oba z Přířodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

Soutěž proběhla 2. prosince 2016 a týmy měly pouze 5,5 hodiny na tvorbu evaluačního plánu pro projekt Šance na úspěch, který realizuje Nová škola, o.p.s. Soutěže se účastnilo celkem 6 studentských týmů z různých kateder/fakult Univerzity Karlovy a Univerzity Palackého v Olomouci. Soutěž probíhala v českém a anglickém jazyce a byla tak přístupná i zahraničním studentům z oborů vyučovaných v anglickém jazyce.

Návrhy byly hodnoceny porotkyněmi, doc. Ing. Danou Švihlovou, PhD a Ing. Jiřinou Svitákovou, PhD, MBA, zkušenými odbornicemi v oblasti evaluací. Oběma jim za jejich zapojení velmi děkujeme!

Studenti porotkyně a organizátory velmi překvapili svou schopností ve velmi krátkém čase zpracovat kvalitní evaluační nabídky. Vítězství týmu Simple Solution tak bylo velmi těsné. Jak vítězům, tak všem ostatním týmům velmi gratulujeme a doufáme, že pro ně účast v soutěži byla velmi přínosnou.

Reakce vítězného týmu lze najít v tomto článku.

Výsledky pilotního kola Studentské soutěže v evaluaci 2016

        1. místo

Tým: Simple Solution

Škola: Katedra rozvojových studií, PřF, Univerzita Palackého v Olomouci

Členové: Paulina Števíková, Ludmila Pátá, Barbora Knížková

        2. místo

Tým: VJEM2

Škola: Katedra sociální geografie a regionálního rozvoje, PřF, Univerzita Karlova

Členové: Jan Lehejček, Vít Bořil, Eliška Masná, Miroslav Košař, Marie Konrádová

        3. místo

Tým: Čiperové

Škola: Katedra sociální geografie a regionálního rozvoje, PřF, Univerzita Karlova

Členové: Pavlína Lášticová, Filip Vrbík, Tomáš Černý, Jaromír Kronát, Marek Petráš
TOPlist

aktualizováno: 25.05.2017 15:53:45